FIELD turnir 12+12 Rakitje

Streličarski klubovi TIGAR i ZGSK organizirali su FIELD turnir 12+12 meta koji se održao 21. i 22. kolovoza 2021. godine u Rakitju, kod Ustanove za sveobuhvatnu skrb Tigrovi. Prvog dana natjecanja nastupilo je 13 klubova iz Hrvatske s 42 natjecatelja. Ispred SK TIGAR nastupili su Eduard Tudor, u kategoriji seniora i složenog luka (šesto mjesto), te Zvonko Beronić (zlato), Mario Sačer (srebro) i Siniša Horak (bronca) u kategoriji veterana i u stilu složenog luka. Drugog dana natjecanju je pristupilo 39 streličara i streličarki, iz 13 hrvatskih klubova, a ispred SK TIGAR nastupio je Jan Winkler koji je u kategoriji seniora i u stilu složenog luka osvojio sedmo mjesto.

WA STAR 2X18 Novi Marof

Dana 26. siječnja 2020. godine održan je WA Star 2×18 dvoranski turnir u organizaciji SK Grebengradski streličari. tigrovi su nastupili u punom sastavu složenog luka. Zvonko Beronić je u kategoriji veterana CU osvojio prvo mjesto, a Mario Sačer uz tehničke poteškoće na početku turnira uspio osvojiti treče mjesto, te Siniša Horak četvrto mjesto.